Lietošanas noteikumi

 

Vispārējie noteikumi

 

1.     Interneta veikals www.vensom.com ir SIA VENSOM, Reģ.nr. 40103818351, juridiskā adrese Bikernieku iela 17F, Riga, LV-1039, piederoša un uzturēta interneta vietne.

2.     Intelektuālā īpašuma tiesības uz www.vensom.com pieder SIA VENSOM.

3.     SIA VENSOM ir tiesības mainīt interneta vietnes saturu un lietošanas noteikumus un tie stājas spēkā līdz ar publicēšanas brīdi.

4.     SIA VENSOM  neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas lietotājam radušies, interneta veikala www.vensom.com lietošanas rezultātā.

5.     Piekļūstot www.vensom.com interneta vietnei un lietojot to, lietotājs apliecina, ka ir izlasījis tās lietošanas noteikumus un piekrīt tos ievērot.

6.     Klientam pirms pasūtījuma veikšanas ir jāapliecina, ka tas ir iepazinies ar šiem noteikumiem, kā arī ar “Preču piegādes noteikumiem” un ”Garantijas un atteikuma” tiesībām.

7.     Iegādājoties www.vensom.com interneta veikalā piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

 

Datu konfidencialitāte

 

8.     www.vensom.com interneta veikala lietotājiem ir iespēja reģistrēties, izveidojot savu lietotāja profilu.

9.     Lietotājam ir aizliegts izpaust savus piekļuves datus citām personām.

10.  Lietojot www.vensom.com interneta veikalu, lietotājs piekrīt personas datu apstrādei. Tas nepieciešams pasūtījuma noformēšanai un preču piegādei.

11.  Lietotājs, norādot savu e-pasta adresi piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes par dažādām aktualitātēm, piedāvājumiem.

12.  SIA VENSOM var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj analizēt interneta vietnes apmeklētību un izmantošanu.

 

Preču apraksti un cenas

 

13.  Interneta veikalā www.vensom.com redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu: info@vensom.com , vai pa tel. 26711899

14.  Lietotām precēm var būt vizuāli defekti, kas neietekmē preces tehnisko stāvokli. Ja nepieciešams, varat precizēt detaļas un pieprasīt precīzas interesējošās preces fotogrāfijas no mūsu menedžeriem pa tālruni 26711899 vai sazināties ar mums pa e-pastu: info@vensom.com

15.  Visas cenas norādītas euro ar PVN. Cenā nav ietverta maksa par piegādi. Cena veikalos var atšķirties no cenas interneta veikalā.

16.  Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā www.vensom.com un tās attiecas uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.

 

Pasūtījuma atcelšana jeb distances līguma pārtraukšana

 

17.  SIA VENSOM, līdz brīdim, kamēr internetveikala menedžeris nav apstiprinājis pasūtījumu, ir tiesības atcelt klienta pasūtījumu, ja tiek konstatētas neatbilstības preču aprakstos vai cenās.

18.  Pasūtījums tiek anulēts, ja rēķins netiek apmaksāts 7 darba dienu laikā no tā nosūtīšanas brīža Klientam.